implant

Periodontoloji Uzmanı Doktorlar?

Neden Eskişehir implant diş ?

Bilgilendirme ; implant, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen ve genelde titanyumdan yapılan yapay diş kökleridir.
Doğal dişlerin fonksiyon ve estetiğini sağlayan en iyi alternatiftir. Diş kaybı ile ortaya çıkan önemli sorunlardan biri olan çene kemiğindeki erimenin durdurulması bugün için ancak implantlarla elde edilmektedir.

Eskişehir implant tedavisinin gelişim aşamalarından bahsetmemiz gerekirse, Eskişehir implant hekimleri, hastanın çene ve diş yapısını muayene ederek implantın uygulanıp uygulanamayacağı tespit edilir. Ek olarak da hastaların çene ve ağız yapılarının röntgenleri de çekilmesi gerekmektedir. Eskişehir implant tedavisinin nasıl yapılacağından bahsedecek olursak, uygulamada sedasyon adı verilen bir madde verilerek tedaviye başlanmaktadır. Bu madde verilmeden önce yukarıda bahsettiğimiz gibi muayeneler tamamlanmaktadır

Eskişehir implant diş tedavisi diş hekimliğinde gerçek dişe en yakın tedavi olarak kabul edilmekte ve diş hekimliğinde bir dönüm noktası olarak değerlendirilmektedir.

Herhangi bir nedenle diş kaybına uğramış hastalar implant diş tedavisi ile ağız sağlığına ve estetiğe kavuşmaktadır. Kaybedilmiş ana dişlere en yakın çözüm olarak implant tedavisi, hastalar tarafından en fazla tercih edilen restoratif tedavidir.

Tüm ağız implant diş tedavisinde, dişlerin yapılmasını aylarca beklemek zorunda kalmadan, aynı gün sabit dişlerle hayata devam edilebilmektedir.

İmplant hastalarının dişsizlik süresini kısaltmada bir günde implant tedavisi büyük avantaj sağlamaktadır.

Geleneksel kaplama ve protezlere göre daha iyi konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlarken, yüzünüzde doğal bir görünümü de beraberinde getirir.

Kalıcı Çözümler

Eskişehir implant Diş konusunda uzman hekimlerimiz ile hizmetinizdeyiz

Profesyonel Ekipman

Son teknoloji ekipmanlarımız ve üst düzey hijyen kurallarımız ile siz değerli hastalarımız için en iyi koşulları sağladık.

Detaylı Bilgilendirme

Ücretsiz diş muayenesi ve bilgilendirme için lütfen polikliniğimize geliniz.

Hijyenik Ortam

Covid-19 nedeniyle tüm önlemleri almış durumdayız. Hijyen kuralları çerçevesinde tedavilerimiz devam ediyor..


Diş problemlerinizi İpek Diş ile unutun!

Ekibimize güvenin ve gülüşünüzün tadını çıkarın!